Cechy damskie u 23-letniego mężczyzny

Witam:) dlaczego wole przebywac z kobietami niz z chlopakami ?Dodam ze cale zycie mimo wszystko kolegowalem sie tylko z chlopakami czesc z nich miala mocny charakter nie moge tego zniesc ze dostrzegam u siebie wiecej damskich cech niz meskich.... czy mozna z tego wyjsc?

Witam,
każdy posiada zarówno cechy przypisywane mężczyznom jak i kobietom jednak w różnym nasileniu. Jeżeli coś jednak niepokoi Pana proszę udać się do psychologa, który po dokładnej diagnozie doradzi Panu do jakiego specjalisty udać.
Pozdrawiam

Witaj,
jeżeli masz na myśli uległość wobec silniejszych mężczyzn,to nie jest ona wyłącznie cechą kobiet ,więc nie o to chodzi.Myślę,że otaczanie się kobietami i trudnośc bycia w gronie męskim mogą być wynikiem postawy egocentrycznej,potrzeby wyjątkowości ,która wśród kobiet jest dla Ciebie łatwiejsza do uzyskania.Żródłem często bywa wychowanie przez kobiety,z małym udziałem ojca albo w środowisku,gdzie mężczyzna sam się odsuwa/rozwód/ i nie stanowi dla syna wzorca zachowań.Trudno wtedy o poczucie wartości w tym obszarze.
Rozważ podjęcie kontaktu z terapeutą,gdyż bez względu na korzyści z towarzystwa płci przeciwnej,powinieneś wzmocnić w sobie identyfikację z własną płcią.
Pozdrawiam i zapraszam.