Chłopak powiedział, że mój nosek mógłby być ładny

co mam zrobić moje życie nie wiem czy wogóle ma sens? rok temu poznalam chlopaka ktory bardzo mi sie podobala i nadal podoba , mielismy do tej pory kontakt a on mi ostatnio powiedzial ze jestem fajna i wogole i ze mu sie podobam ale moj nosek moglby byc ladny ( bo mam garbaty z opadajacym czupkiem i sama sie z tym bardzo zle czuje ale operacji sie bardzo boje a inne metody niepomagaja, mam wrazenie ze moje zycie to jedna wielka pomylka tym bardziej ze wszyscy wokol sa normalni tzn maja ladne i normalne nosy a nie jak ja

Każdy z nas ma cechę,która wyróżnia go z tłumu. Pisze Pani,że mężczyzna,który się Pani podoba,także się Panią interesuje. Zapewne zatem jego uwaga była niewinna,a może sprowokowana wcześniej przez Pani uwagi na temat nosa. Warto pamiętać,że ciało człowieka stanowi tylko jeden z elementów go określających-za tym,co szczególnie ważne w dłuższej perspektywie,kryje się charakter,nastawienie,podejście do życia,zachowanie... Warto zatem nabrać trochę dystansu do szczegółów cielesnych,a życie stanie się pełniejsze i z pewnością będzie Pani miała większe szanse na zbudowanie pięknej relacji. W razie trudności,warto skusić się na spotkanie z psychologiem. Pozdrawiam serdecznie.