Ciągłe budzenie nocne

Witam, mam poważny problem ze snem, budzę się po kilka razy dziennie tak od pół roku, bardzo często śnią mi się koszmary, które wydaję mi się nie powodują mojego budzenia się ponieważ w trakcie snu wiem, że to tylko koszmar i nic złego się nie stanie. Nie mam żadnych problemów, które spędzałyby mi sen z powiek, nie mam problemu z zasypianiem jednak ciągłe budzenie nie pozwala mi się odpowiednio zregenerować przez co jestem bardzo przemęczony. Proszę o poradę.

Witam serdecznie

Warto udać się na konsultację do psychologa lub psychiatry, który pomoże zdiagnozować przyczynę problemów i wyeliminować ją. Czasem przepracowanie na terapii nieuświadomionych spraw rozwiązuje wiele rzeczy.
Pozdrawiam ciepło
A. Ręklewska psycholog

Przez Internet trudno udzielić fachowej pomocy. Najlepiej udać się do psychiatry lub psychologa, który pomoże w znalezieniu przyczyn i wyeliminowaniu ich. Zaburzenia snu na dłuższą metę mogą doprowadzić do innych problemów.