Co mogę zrobić, aby odzyskać chłopaka?

Witam. Mój problem polega na tym, że po 3 latach bycia z moim chłopakiem, on mnie zostawił, a dlaczego? No właśnie, chodzi o to, że przejrzał mi mój telefon i przeczytał wszystkie sms, jakie pisałam z kolegą. Oczywiście to były żarty, ale on nie potrafi tego zrozumieć.

Próbowałam z nim rozmawiać, a on mi ciągle wmawia, że go zdradziłam, a nic takiego nie miało miejsca. Z każdym dniem jest mi coraz gorzej, dzień w dzień płaczę, nie wychodzę z domu i ciągle wydaje mi się, że zaraz przyjdzie, zadzwoni a tu nic.

Już nie wiem co mam robić, to wszystko tak boli, że już nie mam ochoty żyć. Nie wierzę w to, że przestał mnie kochać w ciągu krótkiej chwili.Chcę to wszystko uratować, tylko jak ?

Witam!

Nawiązując relację, budując później trwały związek, bardzo ważna jest komunikacja pomiędzy partnerami. Każdy z nich powinien mieć także swój obszar intymny, do którego drugi nie zagląda. Takim obszarem zwykle jest korespondencja (listowa, mailowa, telefoniczna), pamiętniki czy prywatne notatki.

Z jednej strony chłopak nie powinien zaglądać w Pani prywatną korespondencję, w tym wypadku telefoniczną, gdyż jest to Pani sprawa. Z drugiej jednak musiał mieć konkretne podejrzenia i przypuszczenia, co do Pani postępowania, dlatego tak zrobił.

Pani znajomość z kolegą i pisanie z nim spowodowało to, że Pani partner przestał Pani ufać. Ukrywanie znajomości z kolegą było powodem do podejrzeń o zdradę. Ciężko będzie teraz odbudować to zaufanie. Powinna Pani dać trochę czasu swojemu chłopakowi, żeby mógł to wszystko przemyśleć i uporać się z emocjami.

Na Pani samopoczucie także bardzo wpłynęło to, co się stało. W tej sytuacji Pani także potrzebny jest czas na poradzenie sobie z tymi emocjami i zastanowienie się, czego Pani oczekuje od dalszej relacji z tym partnerem.

Może Pani napisać do niego list i wyjaśnić to, co zaszło oraz swoje uczucia, emocje. Myślę, że w tej chwili będzie mógł przeczytać list i przemyśleć jeszcze raz wszystko, a także zapoznać się na spokojnie z Pani punktem widzenia. Ważne, żebyście nawiązali nić porozumienia i znów mogli rozmawiać ze sobą bez silnych emocji.

Pozdrawiam