Co może znaczyć taki sen o mojej mamie?

Witam, mama zmarła 4 miesiące temu, sama mam dopiero 19 lat i nie radzę sobie z tym najlepiej. Kilka razy mi się śniła ale dopiero dziś z nią rozmawiałam. Leżała na swoim łóżku, zapytałam jak jej tam jest i odpowiedziała mi, że jest jej zimno, nie ma koło niej Boga. W ostatnich latach życia mama była bardzo wierząca a przez całe życie była ciepłą i miłą osobą. Co to może oznaczać? Pozdrawiam

Szanowna Pani,

Zachęcam Panią do przyjrzenia się swoim snom wspólnie z psychoterapeutą. Terapia pomoże Pani również w poradzeniu sobie ze stratą.

Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę dużo dobrego.