Jak sprawić aby częściej śniła mi się zmarła mama?

Moja mama zmarła pod koniec listopada, od tego czasu przyśniła mi się tylko raz ( sen był dziwny, jakby cofnięty w czasie do lat 90tych, wnioskuje to po fryzurze i ubiorze, młodszej twarzy mojej mamy) chciałabym aby śniła mi się częściej bo bardzo za nią tęsknie i chociaz taki kontakt chciałabym z nią mieć, codziennie proszę o to przy wieczornej modlitwie i nic, nie śni się nikomu, ani tacie, rodzeństwu czy babci.

Witam. Niestety nie mamy wpływu nad tym co nam się przyśni. Nie da się więc narzucić tematu snu. Często natomiast zdarza się, że ważne osoby pojawiają się w śnie w zawoalowanej formie, czasem pod symbolem innej osoby czy nawet przedmiotu. Natomiast potrzebę bliskości ze zmarłą osobą możemy realizować poprzez wspomnienia.

pozdrawiam
http://psychoterapia-krakow.net/