Co robić, gdy chłopak stale mnie okłamuje?

Co zrobić gdy chłopak nonstop mnie okłamuje? Mieliśmy pełno spokojnych rozmow i doszliśmy zawsze do porozumienia tylko że te porozumienie trwało tak do max 2 tygodni.. Nie wiem co zrobić jak nie wiem lekko nawet zaszantażować cokolwiek? Wiem że mnie kocha i chcemy być razem ogólnie wszystko jest dobrze tylko ta jedna rzecz..

Dzień dobry. Z pani opisu wnioskuję, że związek z chłopakiem jest dla pani ważny równie mocno jak prawdomówność z jego strony. Rozmowy są zawsze podstawą budowania porozumienia. Z jakichś powodów pani chłopak nie potrafi dotrzymać waszej umowy nt. prawdomówności. Lubie kłamią z różnych powodów- ze strachu, by wypaść lepiej w oczach innych, ze wstydu, by zachować dla siebie jakąś przestrzeń, prywatność, będąc uzależnionym itd. Warto się zastanowić, w z jakich powodów chłopak kłamie i czy nie ma w tym pani udziału. Co może pani zrobić inaczej, by nie powielać schematu. Jeśli chłopak łamie wasze zasady, a jego sytuacja się nie zmienia, to może dalej "opłaca" mu się kłamać, nie ma żadnych konsekwencji z tego powodu.
pozdrawiam, i życzę wytrwałości w budowaniu relacji.
Agnieszka Fiszer
www.agnieszkafiszer.pl