Co znaczą te problemy z jedzeniem u córki?

Witam. Mam 15 letnią córkę która ma problem z jedzeniem szczególnie rano, boli ja brzuch i jest jej niedobrze. Problem pojawia się i zika średnio co pół roku od dwóch lat. Znika na tyle że córka koło godz. 11 zje normalnie śniadanie i jest ok. Dodam że córka zawsze była szczupła 44-46 kg przy wzroście 166, lekarze twierdza że wrodziła się we mnie bo też jestem szczupła. Byliśmy już u pediatry, zrobiono ogólne badania psychologa i psychiatry. Nie ma anoreksji, bulimii, depresji. Za to ma lęki które pojawiają się w tym okresie kiedy nie może jeść. Leki tego typu że zastanawia się córka czy zje śniadanie czy nie. Ale gdy wszystko wraca do normy jest ok, ona poprostu się boi tych momentów. Proszę o pomoc, co mam robić, gdzie się udać?

Szanowna Pani,

lęki są spowodowane określonymi myślami, przekonaniami (?), w związku z tym, zalecana jest psychoterapia jako forma leczenia i pomocy dla córki.
Pozdrawiam serdecznie