Co zrobić po zdradzie partnera?

Witam .. Jestem z moim chłopakiem od 4 lat mieszkamy razem jak to w związku bywa raz jest lepiej raz gorzej.. Wczoraj wieczorem odkryłam że mnie zdradził fakt to było w zeszłym roku. Ale czy nadal trobi? Nie wiem :..Obecnie mamy 4 miesieczne dziecko i nie wiem czy mówić mu o tym ,że wiem, chociaż bardzo chce to wyjaśnić ale boję się . Proszę o pomoc co mam zrobić..
KOBIETA, 42 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry,

Na pewno jeśli poruszy Pani ten temat nie będzie łatwo - zarówno dla Pani jak i partnera. Warto sobie odpowiedzieć na pytanie w jakim związku chce Pani być? Opartym na szczerości czy na udawaniu, że wszystko jest ok. Czy jest Pani w stanie wybaczyć? Czy kocha Pani partnera?

Chyba nikt nie powie Pani co ma Pani zrobić, bo to tylko Pani może podjąć taką decyzje w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Rozumiem też, że posiadanie dziecka tak małego nie ułatwia sprawy.

Zachęcam do pójścia do terapeuty, żeby przepracować w sobie te dylematy i postąpić w zgodzie ze sobą.

Pozdrawiam