Co zrobić, żeby bliscy mnie zaakceptowali?

Żeby nie wnusia już by mnie nie było na tym świecie , tylko dla niej żuję . Kocham ją i rozpieszczam jak mogę . Tu szukam porady , jak wpłynąć na bliskich żeby mnie zaakceptowali jakim jestem , jaki mam problem ze sobą - żebym nie słyszał więcej MASZ SIĘ WZIĄŚC W GARŚĆ I NIE NAWALAC !!!
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie napisał Pan dokładnie, co zarzucają Panu pana bliscy, ani dlaczego nie potrafią Pana zaakceptować takim, jakim Pan jest. Myślę, że jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest szczera rozmowa z bliskimi - proszę im powiedzieć, co Pan czuje, czego Pan potrzebuje i oczekuje od nich. Proszę także powiedzieć, że komentarze "masz się wziąć w garść i nie nawalać" odnoszą zupełnie odwrotny skutek.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Mam zbyt mało danych, żeby zadowalająco Panu odpowiedzieć.

Chcę Panu powiedzieć, że czasami warto przyglądnąć się samemu sobie, pomimo
że może to być trudność i tak sobie myślę, że może Pana Bliscy chcą Pana do tego zainspirować, w dobrej wierze, bo jest Pan dla Nich, po prostu ważny...

Życzę Panu tego, co Panu teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com