Częste ulewanie po posiłkach u 10-tygodniowego dziecka

Córka10 tyg. ma problem z ulewaniem.Są dni, że ulewa prawie po każdym posiłku niezależnie od tego czy odbije czy nie. Potrafi ulać 2 h po jedzeniu - najczęściej konsystencji wodnistej z pasmami mleka albo gęstej białej wydzieliny.Nawet 1h po jedzeniu brzuch ma jak balon, cały czas coś jej podchodzi i jakby przeszkadza, ciągle coś przełyka czasem lekko zakrztusi się lub kaszlnie albo dostanie czkawki. Przybieranie w normie, jest pogodna, noce spokojne. Czy są powody do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza pediatry.