Czy grozi mi anoreksja?

Witam ! Mam 19 lat. Zawsze byłam otyła. Powtarzali mi to w szkole w domu na ulicy itd. Aktualnie ważę 76 kilo przy wzroście 173. Od jakiegoś roku mocno interesuje się anoreksją , śledzę różne blogi , przeglądam zdjęcia chudych dziewczyn i chce być taka jak one. Jem aktualnie 5 posiłków dziennie i około 1300 kcal. Czy grozi mi anoreksja ? Proszę o odpowiedz. Dziękuje i pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Skoro pojawiły się u Pani zaprezentowane wątpliwości, to warto byłoby je skonsultować osobiście z Psychologiem/Psychoterapeutą, by mogła Pani dotrzeć do prawdziwego źródła Pani niepokoju.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam serdecznie
Norma to ok.2000 cal, przy odchudzaniu powinno się jeść ok. 1500-1600 cal.
Jeśli śledzi Pani blogi o anoreksji, fascynuje to Panią, to warto umówić się do psychiatry i opowiedzieć o tym. Doradzi, co dalej, podpowie, gdzie może Pani skorzystać z psychoterapii.
Serdecznie pozdrawiam
Łucja Fitchman