Czy ja już go nie podniecam?

Witam, Jestem nowa na forum, pragnę się podzielić swoim problemem, bo już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć... Jestem z chłopakiem od 5 lat, do tej pory wszystko było w najlepszym porządku. Chodzi mi oczywiście o sferę seksualną. Jakiś czas temu zauważyłam, że on unika zbliżeń, a nawet jeśli jesteśmy już bliscy stosunku on staje się nerwowy. Czy to może być spowodowane jakąś infekcją np. grzybicą? Czytałam, że grzyby w organizmie mogą wywoływać bardzo różne reakcje, powodować stres i dziwne zachowania. A może po prostu nie jestem już dla niego atrakcyjna seksualnie? Pomóżcie, jak dotrzeć do prawdziwiej przyczyny całej sytuacji? Dodam, że próbowałam z nim rozmawiać, ale on bagatelizuje sprawę.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Warto, aby porozmawiała Pani z partnerem na temat wspólnego problemu. Bagatelizowanie jest formą ucieczki, dlatego proszę postawić sprawę jasno. Również Pani może zacząć zachowywać się "inaczej" w stosunku do partnera, co powinno uzmysłowić mu jak ważna jest sfera seksualna w związku.
Trudno za pomocą Internetu sugerować ewentualne powody, ale być może partner czuje, że nie spełnia Pani oczekiwań lub boi się zbliżenia. Proszę pamiętać, że odkładanie tego problemu może wpłynąć negatywnie na dalsze relacje. Możecie rozważyć ewentualne spotkanie u seksuologa, aby rozwiązać problem.
Pozdrawiam