Czy mam chorobę afektywną dwubiegunową?

Czy mam chorobe Afektywną-Dwubiegunową? Czy mam sie juz nią przejmować ?Lecze sie na Schizofrenie paranoidalna F20.0 ,Biore teraz Rispolept 3 mg i kwetaplex 300mg ,nie słyszę głosów ,nie ,mam raczej żadnych urojeń (ani prześladowczych ,religijnych ,wielkiściowych) przynajmiej tak mi sie wydaje ,rodzina mówi ze zachowuje sie normalnie. Od jakiegoś czasu po zmniejszeniu rispoleptu z 6 mg do 3 mg dostałem natłoku myśli ale nie bardzo dużego ,,pozniej nmozna tak powiedzieć nakrecałem sie (wyobrazałem sobie że jestem kimś waznym m,wielkim ,słuchałem muzyki i dobrze sie czułem. Nie dawno byłem w takim stresie lęku ,ale nie depresji (bardzo martwiłem sie o moją rodzine i zdrowie swoje innych) po jakims czasie jak zapytałem wrózki uspokiłem sie ,zaczęm czuć sie dobrze ,troche jakby szcześliwy ,.Zauważyłem ze dużo mówie mam cos w rodzaju przymusu mówienia i mnie to zaniepokoiło.Czasami czuje sie dobrze mam przymus mówienia czuje taką mało euforie ,wyobrażam sobie jai jestm wazny ,jaki jestm gośc ,a czasem czuje lęk zwiazany z rodziną ,sprawami rodzinnym i wtedy nie mam ani tej lekkiej radosci ,przymusu mowienia ,ani natłoku myśłi ,czuje sie prawie normalnie . Dobrze śpię ,jem ,gotuje,oglądam filmy na komputerze,nie mam problemu z koncentracją , rodziny sie pytam czy ze mną wszystko ok ,czy nie zachowuje sie inaczej ,czy cos mówie nie tak - oni mowią ze wszystko wporzadku. Nie chciałbym mieć choroby CHAD jestem krytyczny co do swoich objawów samoppoczucia ,biore i tak dużo leków .CO mam robić ? Czy te objawy wskazują na manie ,hipomanie ,bądz CHAD ? Mam tak 1.natłok myśłi ale nie za duży ,2przymus mówienia .3 Dobre samopoczucie na zmiane z lękami. CO TO JEST

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana niepokojące Pana symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji, u Lekarza prowadzącego Pana, który zna Pana i Pana historię.

Życzę Panu pomyślności w codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605