Czy można oddawać krew i szpik po przejściu w dzieciństwie żółtaczki pokarmowej?

Czy można oddawac krew i szpik po przejściu w dzieciństwie żółtaczki pokarmowej? Wg tego co czytam na stronie np. krwiodastwa to nie, ale właściwie dlaczego? Co oznacza termin 'o nieznanej etiologii'? W jaki sposób przebyta żółtaczka pokarmowa ma wpływ na mój organizm dziś po 19 latach?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się ba kwalifikacje ale sadze ze może nastąpić brak kwalifikacji