Czy można powiedzieć kobiecie o swoich problemach?

Mam koleżankę, z którą bym chciał być, znamy się już długo, ale ona wcześniej miała chłopaka, a teraz jest wolna - czy warto mówić jej o swoich problemach, np. że czuję się niepotrzebny gdy mi na niej zależy i jak ona może na to zareagować? Dodam, że jest psychologiem.

Witam!
Od Pana zależy, czy chce Pan dzielić się swoimi przeżyciami i problemami ze znajomą. Trudno jest stwierdzić, jak ona się zachowa, kiedy opowie Pan jej o tym i będzie starał się stworzyć z nią związek, bez znajomości takiej osoby. Sądzę, że Pan sam ją zna na tyle dobrze, żeby podjąć odpowiednie decyzje.
Może Pan przeanalizować wszystkie za i przeciw takim wyznaniom oraz przypomnieć sobie, jak ona reagowała w przeszłości na tego rodzaju zwierzenia i na tej podstawie zdecydować, czy chce się Pan z nią dzielić swoimi odczuciami, czy lepiej tego teraz nie robić.
Pozdrawiam