Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy najbliższa rodzina powinna wiedzieć o zdradzie żony?

Czy informować o zdradzie żony swoją najbliższą rodzinę?
ponad rok temu

Wpływ depresji na życie seksualne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy depresją a życiem seksualnym.

Witam,
zastanawiam się, co chciałby Pan osiągnąć, mówiąc rodzinie o zdradzie żony? Taka sytuacja powinna zostać pomiędzy małżonkami, bo to bezpośrednio dotyczy ich relacji. Tego typu kryzys w związku może być szansą na zmianę oraz poprawę relacji, jeśli oczywiście obie strony tego chcą i są gotowe do wspólnej pracy.

0

Jeśli ma Pan potrzebę rozmawiania z innymi osobami, to lepiej iść do profesjonalisty, do terapeuty małżeńskiego-rodzinnego.
Nie powinno się obciążać rodziny...
Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy