Czy najbliższa rodzina powinna wiedzieć o zdradzie żony?

Czy informować o zdradzie żony swoją najbliższą rodzinę?
ponad rok temu

Witam,
zastanawiam się, co chciałby Pan osiągnąć, mówiąc rodzinie o zdradzie żony? Taka sytuacja powinna zostać pomiędzy małżonkami, bo to bezpośrednio dotyczy ich relacji. Tego typu kryzys w związku może być szansą na zmianę oraz poprawę relacji, jeśli oczywiście obie strony tego chcą i są gotowe do wspólnej pracy.

Jeśli ma Pan potrzebę rozmawiania z innymi osobami, to lepiej iść do profesjonalisty, do terapeuty małżeńskiego-rodzinnego.
Nie powinno się obciążać rodziny...
Pozdrawiam.