Czy od nadmiaru wiedzy można zwariować?

Czy od nadmiaru wiedzy można zwariować? Czy poddawać się tej chorej poezji na studiach bo jak narazie tylko chodzę po kątach i analizuję? Czy poprostu odpuscic? Bo czuje że zaraz zeświruję?

W życiu potrzebna jest harmonia a wszystko w nadmiarze jest szkodliwe. Stres jest dobry jeśli motywuje do działania, ale jeśli wykańcza, to trzeba trochę odpuścić.

Witam. To tak jest, że w tym wieku mnóstwo się analizuje, to dobrze, byle by rzeczywiscie nie dac sie zwariować czyli mieć pewien dystans do tych analiz.