Czy powinnam powiedzieć mężowi, że jestem innej orientacji?

Mam 30 lat jestem mężatką z 10 letnim starzem lecz jestem innej orientacji...czy powinnam to wkoncu wyrzucić z sb czy tkwić w małżeństwie

Dzień dobry,
Niestety nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, gdyż dana decyzja pociąga za sobą określone konsekwencje i nie mogę za nie brać odpowiedzialności. Większość tego rodzaju wyborów wiąże się z zyskami i jednoczesnymi startami i nie wiem, co dla kogo byłoby najlepsze. Z jednej strony brak realizacji własnych marzeń i bycie z kimś na siłę jest bardzo destrukcyjne. Z drugiej strony małżeństwo daje także poczucie bezpieczeństwa i coś jednak sprawiło, że wytrzymała Pani z partnerem te 10 lat. Zastanawiam się, czy coś Pani do niego czuje i czy istnieje między Państwem jakaś więź. Nie wiem nawet, czy czuje się Pani obecnie szczęśliwa i na ile silne są Pani tendencje homoseksualne. Niestety nie mogę z Panią porozmawiać i mam za mało informacji by pomóc w jakikolwiek sposób. Mam nadzieję, że znajdzie Pani rozwiązanie i tego też Pani życzę. W takich okolicznościach przestrzegam także przed zbyt pochopnym podejmowaniem decyzji i przemyśleniem tej sprawy.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/