Czy powinnam zdecydować się na nowy związek?

Dzień dobry. Co mam zrobić kiedy pojawił się "lepszy" chłopak? Zaczęłam wątpić w swoje uczucia do mojego chłopaka, jesteśmy w związku od raptem 4 miesięcy, ale spędzaliśmy każdy dzień razem, całe wakacje również. Jest dla mnie bardzo ważny, ale boję się, że to tylko przyzwyczajenie. Jest ode mnie młodszy, często jest krytyczny i ma w sobie mało empatii i często rani moje uczucia. Wiem, że w miłości trzeba akceptować całych siebie, wady i zalety. Lubiłam to życie, ale boję się, że poprostu nie znam innego. Chłopak, który mi się spodobał, z wzajemnością, jest miły, troskliwy, kochany i przystojny. Jest ode mnie troszkę starszy. Wydaje się, że mogę być przy nim bardzo szczęśliwa, ale przy poprzednim też byłam. I nie wiem co ja mam teraz robić. Nadszarpnęłam już zaufanie mojego chłopaka. Nie wiem czy decydować się na nowy, może lepszy związek, czy zostać przy prawie idealnym związku, mimo, że w niego zwątpiłam i jak zapomnę o tym drugim chlopaku to wszystko wróci do normy ? A może będę tego żałować? Pomocyyy

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje porozmawiać z Mamą/osobą bliską ciężko się wypowiedzieć i radzić nie znając nic na temat Pani i ew partnera itp. ew można udać się do psychologa.