Czy psychopata może szczerze kogoś pokochać i się zmienić?

Czy psychopata może szczerze kogoś pokochać i się zmienić? (najważniejsze) Może tylko ludzie którzy mają empatię są zdolni do miłości, a oni jedynie zawsze udają, że kochają? Skąd się biorą psychopaci? Bardziej genetyka czy środowisko? Jakie konkretne czynniki mogą ukształtować? Traumatyczne doświadczenia? Chęć zemsty? Jak dużo jest takich osób i jaki jest stosunek mężczyzn do kobiet? Czy psychopaci mają jakąś cechę/uszkodzoną strukturę w OUN, która sprawia, że są tacy, a nie inni?

Witam,

jeśli ktokolwiek dostrzega problem w sobie lub pod wpływem innych osób, dąży do uleczenia siebie z pomocą specjalisty, metodą psychoterapii (bez skutków ubocznych można leczyć zaburzenia psychiczne).
Traumatyczne doświadczenia, środowisko i genetyka wpływają na profil rozwojowy w obszarze psychopatologii.

Pozdrawiam serdecznie