Czy zawsze będę krytykowany i nie będę mógł się z nikim porozumieć?

Moje pytanie brzmi czy zawsze będę krytykowany i nie będę mógł się z nikim porozumieć .W badaniu psychologicznym wyszedł mi temperament melancholijny .Jestem przewrażliwiony na swoim punkcie . Wiem jednak ze ten temperament to cecha ludzi zdolnych .Jak można mi pomóc ?

Dzień dobry, jeżeli brak dystansu do siebie wpływa na Pana relacje ludźmi warto pomyśleć o psychoterapii. Psychoterapia będzie szansą na podbudowanie poczucia wartości co pozwoli również nabrać dystansu do krytyki. Często też wnaszych cechach temperamentalnych jesteśmy zbyt sztywni. Wtedy to nie nasz temperament utrudnia nam życie a sztywność i brak elastyczności. Jednak dopiero na konsultacji u psychoterapeuty będzie Pan mógł ocenić co jest przyczyną Pana trudności. Także zachęcam do takiej wizyty.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Panu,

Mam zbyt mało danych...
Zapytał Pan, jak można Panu pomóc...?
Przede wszystkim jest to zależne od Pana, Jak i Czy chce Pan sobie pomóc?

Byłoby/jest to możliwe poprzez podjęcie świadomego wyzwania rozwoju osobowego, komunikacją międzyludzką, pracy nad samoakceptacją, samooceną, poprzez uczestnictwo w treningach najlepiej grupowych albo indywidualnie pod okiem psychologa.

Gdyby miał Pan życzenie takiej zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605