Diagnoza osobowości niedostosowanej

Witam, czy taka diagnoza jak osobowość niedostosowana jest chorobą psychiczną, czy jest to prawidłowa diagnoza, ponieważ sfałszowano dokument, na którym napisano taką chorobę.

Witam. nie bardzo rozumiem o co Pani chodzi, zwłaszcza o tym fałszowaniu. To jeśli już jest zaburzenie a nie choroba.
Magdalena Brabec

Zaburzenia osobowości są zaburzeniami psychicznymi. Co to znaczy, ze sfałszowano dokument? Skąd to dokument i na jakiej podstawie Pan wnosi, że został sfałszowany?