Dieta dla wychudzonej 86-latki z chorymi zastawkami i wędrującą śledzioną

Dieta dla wychudzonej 86-latki z chorymi zastawkami i wędrującą śledzioną.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety podane dane są zbyt niespecyficzne żeby móc ustalić dokładną dietę. Proszę się udać do specjalisty dietetyki klinicznej celem dokładniejszej konsultacji. Pozdrawiam.