Dieta pozwalająca na wzrost wagi u kobiety

Witam, zadaje to pytanie tutaj, ponieważ nie stać mnie na wizyte u dietetyka ale bardzo prosze o pomoć. Z natury jestem bardzo szczupła odkąd pamietam zawsze byłam najdrobniejsza ale wkońcu zaczeło mi to przeszkadzać waże 40 kg przy wzroście 158, wiem ze to zdecydowanie za mało ale nie mogę przytyć prosiłabym o jakąs porade cokolwiek. Dodam że wyniki morfologi mam w normie były robione w styczniu br.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, konieczne jest przeanalizowanie diety oraz aktywności codziennej aby móc coś więcej powiedzieć.

Proszę podać więcej informacji odnośnie sposobu odżywiania - godzin i składu Pani posiłków. Bez tego niestety możemy gdybać.