Dlaczego boję się dni wolnych?

Mam 20 lat. Mam koszmarny problem, który był właściwie od gimnazjum, a teraz coraz bardziej się nasila. Nienawidzę, boję się weekendów, wakacji, wolnych dni. Kocham mieć zajęcia, pracę. Kiedy jest niedziela, bądź wakacje, jestem rozdrażniona, nerwowa, czasami wręcz agresywna, czuję się wtedy osaczona. Wszyscy się cieszą na myśl o wolnym, ja po prostu umieram ze strachu. Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale tak naprawdę jest. Jaka jest tego przyczyna, czy ten problem ma jakąś nazwę?

To cechy tzw.pracoholizmu , może też być tak,że "nie lubisz być w domu",, bo nie czujesz się w nim ok, np. nie rozwiązany konflikt życiowy, ciągła aktywność pozwala ci "o czymś nie myśleć", pomaga psychoterapia.