Dlaczego mam mało energii?

Dzień dobry, w tym roku kończę osiemnaście lat, ale z rokiem na rok mam coraz mniej energii. Coraz częściej czuje się "pusta". Nie mam na nic ochoty, nic mnie nie obchodzi. W takim stanie nawet nie potrafię płakać. Ostatnio uderzają one nagle. Jednego dnia jest wszystko dobrze, a za chwilę nic nie czuje. Jakbym nagle przestawała istnieć. Wcześniej takie odczucia "pustki" następowały po tygodniowym płakaniu wieczorem oraz myślami o byciu beznadziejną i nic nie wartą. Ale trzeba podkreślić, że nie zawsze to występowało. Teraz, jak już wspominałam, przychodzi to nagle, bez powodu. Nie mam pojęcia co się dzieje, ale czuje się bezradna, a nie chce martwić rodziców i pokazać im jaka żałosna jestem. Dziękuje, jeżeli ktoś z Państwa by odpowiedział.

Dzień dobry,
niestety nikt nie powinien nawet starać się odpowiadać na tak postawione pytanie w sposób jednoznaczny na portalu internetowym. Można by wysnuć ewentualnie przypuszczenia, ale powodów takiego stanu może być wiele. Zachęcam do skonsultowania się ze specjalistą. Może Pani na początek porozmawiać i dopytać o wskazania osoby dyżurujące w telefonach wsparcia. Pod tym linkiem jest więcej informacji: https://forumprzeciwdepresji.pl/wazne-telefony-antydepresyjne
Pozdrawiam serdecznie.