Zapytaj lekarza

7 2 8 , 7 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam te bóle serca i grzybicę?

Witam, Od prawie 3 lat zmagam się z grzybicą paznokci u stóp, mam popękany język oraz dziwne na nim wzory, po wypróżnianiu leje mi się krew z odbytu i mam powiększony węzeł chłonny po prawej stronie, często boli mnie serce. W dodatku czuje się bardzo zmęczona.. robie badania i nic nie wychodzi jedynie MCV i MCH podwyższone oraz leukocyty zanizone.. lekarz uwaza to nic takiego a ja się martwię mam 26 lat.
KOBIETA, 26 LAT 1 tygodni temu

Badania krwi - cholesterol

Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.

Niestety grzybice są chorobami bardzo często trudnymi do wyleczenia z dużą tendencją do nawrotów. Duże znaczenie ma ogólny stan organizmu, który musi radzić sobie z patogenami.

Pracując (gromadząc materiały i opracowując wyniki ankiet) nad książką dotyczącą zastosowania ziół w schorzeniach skóry - w tym właśnie grzybicach - miałem okazję się przekonać, że ziołolecznictwo dysponuje licznymi surowcami znajdującymi zastosowanie w terapiach zwalczania grzybic, w tym właśnie (opornych na leczenie) grzybic paznokci.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy