Dlaczego mam te bóle serca i grzybicę?

Witam, Od prawie 3 lat zmagam się z grzybicą paznokci u stóp, mam popękany język oraz dziwne na nim wzory, po wypróżnianiu leje mi się krew z odbytu i mam powiększony węzeł chłonny po prawej stronie, często boli mnie serce. W dodatku czuje się bardzo zmęczona.. robie badania i nic nie wychodzi jedynie MCV i MCH podwyższone oraz leukocyty zanizone.. lekarz uwaza to nic takiego a ja się martwię mam 26 lat.

Pracując (gromadząc materiały i opracowując wyniki ankiet) nad książką dotyczącą zastosowania ziół w schorzeniach skóry - w tym właśnie grzybicach - miałem okazję się przekonać, że ziołolecznictwo dysponuje licznymi surowcami znajdującymi zastosowanie w terapiach zwalczania grzybic, w tym właśnie (opornych na leczenie) grzybic paznokci.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl