Dlaczego od kilku lat nic mi nie smakuje?

Mam 20 lat i mniej więcej od 8 roku życia przestałam jesc praktycznie wszystko. Mam z 7 posiłków które lubię i nic więcej. Każdego tygodnia jem to samo, bo nie mam nawet z czego wybierać. Kiedyś jadlam to wszystko na widok czego teraz mnie odrzuca. Nie chce próbować nowych rzeczy. Jak sobie z tym poradzić?

Dzień dobry,

temat jest bardzo złożony i przyczyn może być kilka. Proponuję zacząć od konsultacji s psychodietetykiem (ale psychologiem, nie dietetykiem po szkoleniu z psychodietetyki)
Powodzenia !