Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego po wyjściu z anoreksji tak dużo przytyłam?

Witam, Chorowałam na anoreksje (przy wzroście 150 cm ważyłam 26 kg). Odżywiam się już normalnie, moja waga była w normie ale nagle zaczęłam tyć w przerażającym tempie (obecna waga 50 kg), ale z dnia na dzień rośnie. Przez 3 lata nie małam miesiączki ale ostatnia (2 tygodnie temu dostałam pierwszą po tak długim okresie nie występowania) Zupełnie nie wiem co się dzieje, odżywiam się zdrowo, jestem bardzo aktywną osobą, a przybieranie na wadze rozpoczęło się praktycznie z dnia na dzień. Jestem załamana, nie wiem co mam robić, to straszne, bo nie mogę tego zahamować. W ciągu miesiąca przybyło ok.15 kg. Co się dzieje? Czy to się kiedyś skończy? Pomocy!
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Objawy niedoboru nasyconych kwasów Omega 3

Co się stanie, jeśli w naszej diecie zabraknie kwasów tłuszczowych omega-3? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są objawu niedoboru tego składnika. Wypowiada się dr Leszek Walentynowicz, internista.

Czy pani powrót do zdrowia jest pod jakąkolwiek opieką specjalisty? Psychologa, lekarza i dietetyka? Taki nagły przyrost mógłby wynikać z pewnego braku kontroli naf procesem zdrowienia. Niestety bez większej ilości informacji niewiele można stwierdzić. Polecam konsultację z psychologiem oraz dietetykiem. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy