Dlaczego przyjaciel tak nagle się odciął?

Nie wiem co myśleć pracowałam w Polsce i miałam przyjaciela I było dobrze kochałam to nad własne życie po powrocie z Holandii jest nie ten sam ma dla mnie mało czasu A od kilku dni tel włącza i wyłącza tel nie odzywa się wcale mimo to że jest teraz na urlopie. Nie wiem czy Nie ma zamiaru że mną utrzymywać kontaktu właśnie Nie rozumiem tego urlop mieliśmy razem spędzić i co z tego wynikło jedna nie wiadoma proszę pora dz mi bo już jestem klebkiem nerwów i nie potrafię rozmawiać

Dzień Dobry Pani,

Pani przyjaciel prawdopodobnie potrzebuje poukładania swoich spraw (bo być może coś się u niego zmieniło, albo pojawiły się stresujące zdarzenia w pracy i potrzebuje się zregenerować sam).

Zobowiązanie (wspólne spędzenie czasu na urlopie) które podjął względem Pani może być, z niewiadomych dla Pani przyczyn, trudne dla niego i potrzebuje swobodnej przestrzeni na dookreślenie.
Z szacunku do Waszej przyjaźni powinien dać Pani informację o swoich wątpliwościach i określić swoje stanowisko.

Proszę zaproponować przyjacielowi szczerą, nie oceniającą rozmowę, pytając co naprawdę jest przyczyną takiego zachowania z jego strony.
Jeśli zmieniłby decyzję, to nie pozostaje Pani nic innego jak tą decyzję zaakceptować, zajmując się sobą i swoim życiem.

Gdyby zechciała Pani porozmawiać ze mną o problemie, zapraszam do rozmowy telefonicznej lub na Skype.

Życzę Pani zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej

Witam, napisała Pani że przyjaciel po Pani powrocie przestał się odzywać. Wyłącza i włącza telefon. Jeżeli dobrze zrozumiałam mieli Państwo spędzić ten urlop razem. Nie rozumie Pani tej sytuacji, jest z tego powodu bardzo nerwowa, ma do tego prawo. Jest to sytuacja zaskakująca, nieoczekiwana. Rozumiem, że w czasie Pani nieobecności, przed wyjazdem nie wydarzyło się nic co mogłoby wpłynąć na takie zachowanie. Czy jest ktoś, wspólny znajomy, przyjaciel z którym mogłaby Pani o tym porozmawiać? Jeżeli przyjaciel nie utrzymuje kontaktu, pozostawił Panią bez wyjaśnienia trudno będzie zrozumieć przyczynę postępowania, których może być wiele. Warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, dłużej porozmawiać, zastanowić się. Proszę skorzystać z konsultacji online jeżeli chce Pani porozmawiać lub telefonu zaufania: http://www.psychologia.edu.pl/linki-menu/68-telefony-zaufania.html. Pozdrawiam