Dozwolona ilość słodyczy na dobę

Witam. Mam pytanie odnosnie slodyczy. Ile okolo slydyczy np w kcal mozna jesc dziennie? Czasem zdarza mi sie jesc ich bardzo duzo np 1 czekolada, cukierki, baton. Czasem czuje po prostu potrzebe slodkiego poniewaz czuje sie oslabiony. Wiec ile dziennie maksymalnie mozna jesc slodyczy? I jeszcse jedno pytani czy duza ilosc slodyczy moze miec wplyw na lekkie zmniejszenie sie wzwodu podczas zblizenia?

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od Pana dziennego zapotrzebowania energetycznego, jednak słodycze powinny gościć na naszym stole nie częściej niż 2 razy w tygodniu. Dozwolona ilość spożywanych słodyczy dla każdej osoby jest nieco inna. Ogólnie im mniej tym lepiej. Dieta może mieć wpływ na zaburzenia erekcji.

Witam!

Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego oraz określeniu Pana zapotrzebowania energetycznego. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska