Dieta u 19-latki a pomoc w ułożeniu jadłospisu

Witam, jestem na diecie. Ta ''dieta;; jest taka,ze po prostu duzo sie ruszam,nie jem slodkiego, ograniczam chleb i slodkie napoje. Pije tylko wode niegazowana. Co sadzi pani o jednoniowej diecie owsiankowej? warto sie podjac? ile powinno miec kcal moje sniadanie obiad kolacja? 3 dania + 2x jakies przekąski typu jablko) chcialabym zrzucic 10 kg:)

Witam! Przykładowy jadłospis i zalecenia żywieniowe znajdzie Pani na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl Dodam jednak, że każdego trzeba rozpatrywać indywidualnie z uwzględnieniem jego potrzeb, stanu zdrowia, aktywności fizycznej, wieku, płci itp.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Nie podała Pani wagi ani wzrostu więc nie można ustalić indywidualnego zapotrzebowania energetycznego. Dieta owsiankowa jednodniowa jak sama nazwa mówi mozna ją stosować 1 dzień, a w pozostałe dni własciwe żywienie. Pozdrawiam