Dziwne nastroje po odstawieniu leków na zespół lęku napadowego

Witam Państwa, 6 lat temu zaczęłam się leczyć na zespół lęku napadowego. Brałam Paxtin przez 4,5 roku. Ostatnie 1,5 roku to proces odstawiania leku, powolny bo źle znosiłam zmiany w podawaniu leku. Od dwóch miesięcy nie przyjmuję tabletek, zaczęły się jednak pojawiać (raz na dwa tygodnie) dziwne nastroje, takie jak w przypadku spadku cukru. Zrobiłam wszystkie badania - pod tym względem nic mi nie dolega. Czy te dziwne "napady" to może być efekt odstawienia leku? Pozdrawiam.

Mogą to być także nawracające objawy lękowe. Zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii, która pozwoli poradzić sobie z przyczynami lęku (leki działają tylko na jego objawy), a tym samym zapobiec nawrotom.