Dziwny niepokój, lęk i zaburzenia snu po powrocie z urlopu

witam. wróciłem wczoraj za urlopu i dokładnie tak jak roku temu po powrocie dopadł mnie taki fatalny stan - smutek, jakiś niepokój, lęki, nie moge usiedzieć na miejscu, problemy ze snem, poty nocne. dodam ponad 2 tygodnie ostro popijałem i byłem mega szczęśliwy na tym urlopie. Teraz załamanie że juz koniec lata, jesień itd. Do tego ogólnie piję chyba za dużo i uważam to za problem.Mam super rodzinę... Rok temu po paru dniach minęło i rok miałem spokój aż do do teraz.

Być może jest to kryzys związany z zakończeniem czegoś pozytywnego (tzw "żałoba po stracie"). Szczególnie, jeśli miał Pan takie doświadczenia w przeszłości. Mogą to byą także objawy abstynencyjne. Warto rozważyć terapię odwykową.