Emocje podczas zakończenia każdej randki

Mam 18 lat, jestem w rocznym związku. Gdy jesteśmy we dwoje to (obydwoje) czujemy się wspaniale, dobrze. Podniecenie często ma miejsce, okazujemy sobie czułości itd. Ale gdy się rozstajemy np po randce, to do oczu pchają mi się łzy, za dnia nie potrafie sobie poradzic z taka ciezkoscia na sercu, scisnietym gardlem. Pojawiaja sie wątpliwosci co do nas. Spotykamy się raz na tydzien. po rozmowie wiem, że ona czuje podobne rzeczy i często w nocy przez to płaczę. Co zrobić?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Pierwsze wrażenie a dłuższe poznanie

Jesteście w sobie silnie zakochani. Rozłąka potęguje to uczucie. Miłość już taka jest. I piękna, uskrzydlająca i bolesna. nie ma na to lekarstwa. Ale chyba warto tak chorować. Zwłaszcza z wzajemnością.
Pozdrawiam

0

Dzień dobry!

W miłość, uczucie zakochania wpisane jest właśnie przeżywanie emocji - różnych, zmiennych, intensywnych. Nie wspomina Pan o tym, jak przebiega Wasz związek, co Was łączy, ale też jakie macie trudności, gdzie może być źródło wątpliwości, jakie macie plany na przyszłość itp. Niekiedy przyczyna wątpliwości znajduje się w parze, między dwojgiem - ale może też wynikać z Waszych wcześniejszych doświadczeń, wcześniejszych związków, domów pochodzenia itp. Z pewnością warto rozmawiać, zarówno z partnerem, jak i z przyjaciółmi, rodziną, zaufanymi dorosłymi, specjalistami (np. psycholog, pedagog) aby móc coraz lepiej poznawać i rozumieć siebie, swoje uczucia, swoje życiowe wybory.

Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty