Fobie społeczna i dziwne zachowania 28-latki

Jestem osoba chora psychicznie, nie mam ochoty zyc od wielu lat I nie chce byc leczona!!!!!!!!!! Nie jestem w stanie funkcjonowac w spoleczenstwie, fobia spoleczna, dziwne zachowanie. Nie chce byc poddana obserwacji, chce godnie umrzec.

Witam. Każdą chorobę można okiełzać i przejąć nad nią kontrolę. Współczesne leczenie polega na przyjmowaniu leków, które niwelują skutki chorobowe. Sama Pani decyduje o leczeniu, a więc sama się Pani "leczy", nie ma więc tu elementu "obserwacji", który tak mocny wywołuje w Pani lęk i obawy. Obserwuje Pani swoje reakcje związane z przyjmowaniem leku i omawia je z lekarzem, ponieważ lekarz wie jak skutecznie Pani pomów. Pisze Pani, że jest chora psychicznie, jaki lekarz specjalista to stwierdził i jaką postawił diagnozę? Co nazywa Pani dziwnymi zachowaniami? Fobii społecznej można skutecznie się pozbyć pracując nad zrozumieniem występowania swoich emocji i ucząc się nowych reakcji. Pozdrawiam

Proszę zadbać o siebie bo warto....Zalecam konsultację psychiatryczną oraz włączenie psychoterapii do leczenia podstawowego. Proces zdrowienia nie musi być przykrym doświadczeniem.......