Gwałt na dziecku a fascynacja prostytutkami w dorosłym życiu

Dzien dobry! Prosze mi przyblizyc skutki gwaltu na dziecku, w zyciu doroslym. Wczoraj dowiedzialam sie, ze moj partner w wieku ok. 5 lat byl gwalcony przez swojego starszego brata i kolege brata. Nigdy nikomu o tym nie powiedzial. Mamy teraz po 31 lat i dopiero pierwszy raz komus do tego sie przyznal. Prosze mi powiedziec, czy fascynacja prostytutkami, ale tylko w internecie, moze byc wynikiem tamtych wydarzen?
ponad rok temu

Witam serdecznie, niestety nie sposób wskazać jednoznacznie w jaki sposób przeżycia , których doświadczył Pani partner odcisnęły się na sposób przeżywania własnej seksualności.
By stawiać hipotezy na ten temat trzeba by było przeprowadzić wnikliwy wywiad z Pani partnerem oraz poznać go w kontakcie osobistym. Postawienie jakiejkolwiek hipotezy bez tego byłoby dużym uproszczeniem i zachowaniem mało profesjonalnym.
Nie wiemy co Pani partner dokładnie przeżył, w jaki sposób tłumaczył sobie to doświadczenie jako dziecko i w późniejszym życiu, nie wiem również nic o jego historii kształtowania się seksualności, o rodzinie, związkach koleżeńskich, seksualnych.
Każdy człowiek w indywidualny sposób przeżywa doświadczenia , które go spotykają (nawet te bardzo trudne) i w indywidualny sposób te doświadczenia w nim pracują. Jeżeli ma Pani taką intuicje , że istnieje jakiś związek między nadużyciem a fascynacją prostytutkami namawiam do zachęcenia partnera do podjęcia psychoterapii.
pozdrawiam