Problem z zaufaniem i nerwowość w związku po zbiorowym gwałcie

Dwa lata temu zostałam zgwałcona zbiorowo. Przemilczałam ten fakt, bo mnie zastraszono, musiałam zmienić nr7 razy. Przez to wszystko zaczęłam codziennie pić, aby zapomnieć, nie czuć. Teraz koszmar powrócił z potrójną siłą, bo jestem w związku od6m-cy. Drażni mnie sama obecność faceta przy moim boku, nie mówiąc już współżyciu, reaguje nerwowo, a wręcz agresywnie. Co ze mną jest nie tak, czy już nigdy nie zaufam mężczyznie w 100%? Dlaczego zaczęłam generalizować, traktować wszystkich z góry?

Witam!
Bardzo Pani współczuję. Żeby odzyskać równowagę wewnętrzną oraz zbudować prawidłowe relacje, powinna Pani jak najszybciej skontaktować się z terapeutą na swoim terenie.
Pani obecny partner powinien poznać Pani tajemnicę, w momencie kiedy będzie Pani gotowa.
Proszę nie zwlekać i zgłosić się po pomoć.
Trzymam kciuki, pozdrawiam JPluta