Impotencja męża i obarczenie nadmierną potrzebą seksu

Dzień dobry, Borykam się z dużym problemem,który dotyka mnie i męża.Trwaliśmy w dziwnym związku w zgodzie bez seksu.Miałam świadomość impotencji partnera,ale nie wiem dlaczego akceptowałam to. W ubiegłym roku zawarliśmy związek z deklaracją poprawy tego stanu.Wizyty męża u urologa to lek Sildenafil. Skuteczny.Mąż fizycznie jest zdrowy - psychicznie to dla mnie tajemnica. Obarcza mnie nadmierną potrzebą seksu? Wpędził w depresję i niską samoocenę. Jednocześnie deklaruje uczucia. Jak postępować

Dzień dobry
Opisuje pani wiele wątków związanych z relacją w związku i problemami seksuologicznymi, niestety aby rozwikłać ten stan rzeczy potrzebna jest wizyta u specjalisty seksuologa i to razem z mężem. Proszę nie zwlekać i znaleźć specjalistę w swojej okolicy. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Zachęcam do rozważenia podjęcia psychoterapii, zarówno indywidualnej każdego z Państwa - jak i terapii małżeńskiej.
Sytuacja wydaje się być złożona, a także głęboka i utrwalona przez dłuższy czas, stąd udzielenie skróconej porady będzie nieskuteczne.

Pozdrawiam!