Jak często mogę jeść lody?

Witam, mam 2 pytania: Jak często mogę jeść lody ? Co do dodatkowych informacji które być może okażą się przydatne to: Mam niedowagę. Przy wzroście 164 cm ważę 45 kg. (odchudzałam się). Chciałabym delikatnie przytyć tak, by tłuszcz nie odłożył mi się w brzuchu. :)

Mgr inĹź. Aleksandra ĹťyĹowska

Witam. Jedzenie lodów lub słodyczy i fastfoodów nie jest metodą na zdrowe przytycie. Nie znam Pani historii odchudzania, więc nie jestem w stanie stwierdzić, jak będzie wyglądało przybieranie na wadze.

Witam serdecznie.

Przetworzona żywność (a w tym lody, słodycze, fastfoody) nie są dobrym sposobem aby przybrać na wadze. Niezbędna jest odpowiednio zbilansowana dieta, która zapewni Pani wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u dietetyka, który podpowie Pani, jak bezpiecznie ułożyć menu, żeby sobie nie zaszkodzić.

Pozdrawiam,
Katarzyna Wawrzyniak
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl