Jak poradzić sobie z myślami i próbami samobójczymi?

Miałem dwie próby samobójcze nadal myślę o śmierci nie widzę sensu życ moje to porażka.

To bardzo niepokojące i smutne co Pan pisze. Rozumiem, że przeżywa Pan jakiś poważny kryzys, być może przeżył Pan niepowodzenia lub inne trudne sytuacje. Prawdopodobnie nakreśla Pan czarne scenariusze swojego dalszego życia, które nie nastrajają optymistycznie. Nie napisał Pan nic o sobie, czy od dawna ma Pan takie myśli i nastrój, czy coś szczególnego się zdarzyło, czy korzystał Pan z pomocy psychoterapeuty i/lub psychiatry, jaka jest Pana sytuacja rodzinna i zawodowa. Trudno coś więcej Panu odpowiedzieć, poza tym, aby potraktować to co się dzieje poważnie i szukać pomocy specjalistów. Proszę uwierzyć, że przy odpowiednim wsparciu są duże szanse, że Pana stan mocno się poprawi i będzie Pan myślał o swoim życiu inaczej. Trzymam kciuki!