Jak leczyć zaburzenia lękowe u 25-latka?

Witam, zwracam się z następującym problem. Cierpię na zaburzenia lękowe, więc nie chcę robić rajdu po lekarzach z kolejnym objawem, jednak wolę się upewnić czy może jednak powinienem. Mianowicie, od dwóch dni mam dziwny objaw wygląda to tak że przechodzą mnie jakby wewnętrzne wstrząsy, lub prądy, chociaż te słowa nie oddają tak naprawdę tego co czuje. Nie czuję kopnięcia prądu jak np. gdy uderzymy się w nerw łokciowy, bardziej to taki wstrząs, miewałem takie wcześniej np podczas przeziębienia, jednak przeziębiony nie jestem a wstrząsy te są bardzo częste ( około 30 na minute) częstotliwość zwiększa się gdy chodzę, w spoczynku występują rzadko lub wcale. Obszar ich występowania to (mam takie wrażenie) że zaczyna się od szyi i dochodzi do głowy, czasem głowy i lewej pięty, czasem prawej dłoni. Rano po przebudzeniu przez jakiś czas nie występują wcale, nie wywołują bólu, oraz nie są widoczne na zewnątrz, nie widzę ich patrząc na siebie w lustro, tak jakby to się działo w moim układzie nerwowym( nie wiem jak to opisać). Szukając w internecie natrafiłem na coś podobnego przy opisie Stwardnienia Rozsianego, jednak Odruch Lhermitte'a objawia się podczas zginania głowy ku klatce piersiowej i jest opisywany jak prąd po kręgosłupie - ja nie czuje tego podczas zginania głowy oraz nie czuje tego na kręgosłupie. Miałem już chyba możliwe wszystkie objawy zaburzeń lękowych - psychiczne jak i somatyczne, i staram się z tym walczyć i nie wpadać w "Googloze" . Jednak ten objaw wydał mi się dość specyficzny i niebezpieczny, nie chciałbym zwalając wszystko na nerwice przegapić rozwoju poważnej choroby. Dodam, że czytałem o tak zwanych parestezjach, jednak nie jestem pewien czy mogę to do nich zaliczyć ponieważ w definicji parestezji widnieje " objawiają się pieczeniem, kłuciem, mrowieniem, paleniem w okolicy skóry." żadne z powyższych definicji nie pasuje do mojego odczucia ( uczucie prądu też nie). Na sam koniec chciałbym powiedzieć że zacząłem sumplementację Magnezem, wapniem, witaminami z grupy B oraz wszystkimi innymi w formie tabletek. Ten objaw nie wystąpił po niczym konkretnym, po prostu w poniedziałek rano wstałem z łóżka i już tak było. Proszę o pomoc.

Może Pan zwrócić się bezpośrednio na maila info@psychotherapie-live.de do mnie podajęc:
listę wszystkich leków jakie Pan brał o ostatnich dwóch latach i bierze teraz.
listę metod w jaki sposób leczy się pan i leczył na zaburzenie lękowe.
Poza tym Mimo tego co Pan pisze, myślę że trochę cierpi Pan właśnie na googlozę....
Pozdrawiam