Jak leczyć zaburzenia snu u młodej matki?

Witam, Mam problem z budzeniem się, lecz nie wiem od czego to zależy. Raz budzik mnie obudzi po godzinie drzemki a nie raz nie potrafi mnie obudzić po 8 godzinach spania. Pracuje dwa razy w tygodniu na nocki, lecz nie wiem czy to od tego zależy, ponieważ wcześniej też miałam takie problemy. Zaczynam się poważnie tym martwić bo dzisiaj po nocce zaspalam po syna do przedszkola. Miałam ustawione 10 budzikow na telefonie, jeden normalny budzik i 30 połączeń nie odebranych i nic mnie nie postawilo na nogi. Jedna rzeczą, z którą zawsze mam problem to jest to że jak przed położeniem się zaczynam się bać że zaspie to się tak dzieje naprawdę. Proszę o jakąś porade, mam nadzieję że da się coś z tym zrobić. Moi lekarze w Anglii mówią że to się zdarza, lecz przy dziecku nie mogę do takich sytuacji dopuszczać. Jeszcze jedna rzecz, która chce napaknac tylko nie wiem czy to ma coś wspólnego. Możliwe że mam bezdech senny lecz to nie jest sprawdzone (wiem tyle że chrapię jak jestem przemęczona I czesto przestaje oddychać na parę minut jak śpie I mam cały czas zatkany nos). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wykonałabym jednak podstawowe badania - morfologia, glukoza.