Jak mam pozbyć się zbędnych kg?

Witam Nagle przytyłam ok 5kg.Ciągle jestem tak samo aktywna fizycznie jak wcześniej i jem to samo.Jednak zaczęłam więcej pić wody niegazowanej.Czy jest możliwe,że tyję od wody?Jak mam pozbyć się zbędnych kg?

Witam Panią,

Z pewnością nie tyle Pani od wody i to dobrze że zaczęła jej Pani więcej pić!! Bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu - zachęcam do przeczytania artykułu http://joanna-wasiluk.jejswiat.pl/13977,nie-zapominaj-o-prawidlowym-nawodnieniu-organizmu
Waży Pani więcej ponieważ organizm się nawodnił. Musi Pani pamiętać że na masę ciała wpływa nawodnienie, ilość tkanki tłuszczowej, masa mięśni itp. Dlatego warto czasem sprawdzić skład swojego ciała za pomocą analizatora i takie pomiary są możliwe w gabinecie dietetyka gdzie Panią zapraszam :)
Jeżeli miałaby Pani wiecej pytań lub chciała skorzystać z konsultacji dietetycznej zachęcam do kontaktu:
joanna.wasiluk@o2.pl lub 506 225 670

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Woda nie zawiera kalorii, o ile nie jest smakowa. Przytycie od wody nie jest więc możliwe. Być może zmieniła Pani również inne rzeczy, proszę przeanalizować swój sposób żywienia.

Jeśli chodzi o utratę zbędnych kilogramów, chętnie pomogę.
Zapraszam na stronę http://dietcoaching.pl/diet-coaching/

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska