Jak mogę pomóc mojemu synowi po rozstaniu z dziewczyną?

Dzień dobry jestem matką syna który przechodzi właśnie rozstanie z dziewczyną i nie może se poradzić ztym trafił właśnie na odział psychiatryczny sam chciał bo już nie moze sobie poradzić z emocjami ciągle płacze myslyi błaga mnie żebym ja coś zrobiła żeby ona dała mu szansę mi serce pęka ale cieszę się że tam jest bo nie boje się że coś se zrobi i mam pytanie jak tam mu nie pomogą co ja jeszcze mogę zrobić czy to już ostateczne taki zakład .

Szanowna Pani,

wskazana jest psychoterapia dla syna po leczeniu szpitalnym, długofalowy proces, zalecenia zostaną przekazane po hospitalizacji.
Tej dziewczynie trzeba pozwolić odejść.
Pozdrawiam serdecznie