Jak mogę sobie poradzić po rozstaniu z chłopakiem?

2 miesiące temu rozstałam się z chłopakiem, moją wielką, pierwszą miłością. Nie mogę sobie z tym poradzić, tak strasznie go kocham. Ta tęsknota jest tak przytłaczająca, że czasami mam myśli samobójcze. Nie mogę nigdzie wyjść, bo koronawirus i siedzę już w domu ponad miesiąc. Nie wytrzymuję psychicznie. Tak bardzo go kocham. Czasem piszemy ze sobą ale on mnie nie chce i olewa. Nie mogę spać, jeść, ciągle płaczę i chcę żeby wrócił. Wcześniej był w moim życiu 24/7, pisaliśmy non stop, często się widywaliśmy. Nie wiem co mam ze sobą zrobić bo nie chce żyć bez niego

Może ma Pani możliwość przygarnięcia kotka lub pieska, by zająć czymś umysł. Zwierzęta są cudownymi pocieszycielami.
Dużo jest teraz darmowych ofert rozmów ze specjalistami, proszę coś dla siebie znaleźć. "Wygadanie" się przed kimś zazwyczaj przynosi sporą ulgę.
Serdecznie pozdrawiam