Jak naprawić kontakty z ludźmi?

Dlaczego odczuwam samontnosc, przygnębienie, smutek lub po prostu chcą polepszyć kontakty z ludźmi.a nie moge bo nie akceptuja mojego charakteru lub obecnosci lub dokuczam staram sie o nawiazanie drugiego czlowieka znalesc swoja milosc i nie udaj mi sie to dlaxczego co polepszyc co naprawic?

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego w swojej okolicy, i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!