Jak odbudować zaufanie do dziewczyny?

ale ja juz byłem u psychiatry skierowała mnie na badanie lezałem w szpitalu ale boje sie tego ze nie da mi szansy dziewczyna i ze sie załamie albo znajdzie innego ciezko mi jest zuciłem palenie [przez ten czas jak byłem w szpitalu i tylko potrzebuje rady jak odbudowac zaufanie u niej przestałem kłamac i wyciagnełem wnioski z tego wszystkiego załeje ze ja okłamalem i rozmawiałem z nia jestesmy na stopie kozezenstwa ale rodzice mnie obwiniaja jej ze ona przeze mnie opusciła nauke

Kolejny krok to akceptacja tego, że rozstanie może być faktem nieodwracalnym. Powinien Pan budować teraz budować swój charakter w oparciu o prawdę i uczciwość.....Siła charakteru bywa też uwodzicielska.