Jak odczuwać większą satysfakcję w swoim życiu?

Witam Mam 20 lat i pustke gdyż nw co dalej robić w swoim życiu. 2 lata temu miałem problemy z sobą i to wróciło gdyż dużo myślałem i dalej tak jest Zle wybralem sobie szkole i tego nie moge przezyc ze moglem isc do liceum zamiast do zawodowki i miec chociaz papierek ze swiadectwem niz teraz nie miec nic. Byłbym bardziej spelniony gdybym mógł cofnąć czas...

Witam,
czasu nie można cofnąć, jednak są licea wieczorowe, też można uzyskać wykształcenie, proszę skupić się na możliwościach "tu i teraz" z możliwością realizacji określonych celów, poprzez plan działania. Co rozumie Pan jako spełnienie zawodowe? Należy zdefiniować cel SMART, następnie ustalić plan, w jaki sposób można go zrealizować?
1.Specyficzny (Specific),
2.Mierzalny (Measurable),
3.Osiągalny (Achievable),
4.Istotny (Relevant),
5.Określony w czasie ( Time-bound).
Czasu nie można cofnąć, jednak można się ukierunkować do działania w przyszłość, w celu realizacji marzeń.
Pozdrawiam serdecznie